Podobnie jak rok temu, ekipa designfutures.pl będzie obecna na festiwalu sztuki komputerowej Hackdays . Tym razem przygotowaliśmy dla Was półgodzinny wykład oraz jednodniowe warsztaty z drukowania 3D (a także, co ważne, z modelowania 3D i całego workflow używanego w drukarkach typu FDM RepRap).  Podczas sobotnich warsztatów pokażemy jak stworzyć własny model 3d, przerobić go na g-kody i zmaterializować.  Tego samego dnia wieczorem będziemy także mówić o tym czy ekspansja technologii taniego druku 3d to już rewolucja, czy jeszcze nie – dowiecie się też jak powstał RepRap i jak wyglądała jego ewolucja.

Szczegółowy program wydarzenia można obejrzeć tutaj, wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy ! Hackdays odbywa się w dniach od 31 sierpnia do 2 września w Willi Grohmana przy ulicy Tylnej w Łodzi.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

   
© 2011 Suffusion theme by Sayontan Sinha