Spotkanie 3D w Trójmieście

 Posted by Konrad on 13 September 2013  Bez kategorii  Add comments
Sep 132013
 

Do listy zbliżających się wydarzeń na polskiej scenie 3d dołącza “3D w 3M czyli trójmiejskie forum druku 3d i fabrykacji domowej”. Spotkanie planowane jest na sobotę 19 października br. w Nowych Prototypowniach Pomorskiego Parku Naukowo Technicznego w Gdyni.

banner-3dw3m

Inicjator i główny organizator wydarzenia Michał Nowicki działający pod patronatem Centrum Designu Gdynia tak określa jego cel:

Integracja ludzi korzystających na co dzień w pracy, hobby i zabawie z urządzeń umożliwiających szybkie “domowe” prototypownie  i fabrykację (drukarki 3d, obrabiarki cnc). Spotkanie będzie też okazją do zapoznania się z pierwszej ręki z możliwościami jakie dają technologie FDM i CNC w wersji DIY-Zrób to sam.

Na pokazie będzie można zaprezentować swoją maszynę (jeśli możesz przywieź swoją!), zobaczyć urządzenia innych, wysłuchać wykładów oraz wziąć udział w konkursie na druk 3d. Całość jest zupełnie bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych. Planowana jest też część integracyjna wieczorem.

Kolejne informacje będą pojawiały się na stronie wydarzenia: www.3dw3m.pl

  One Response to “Spotkanie 3D w Trójmieście”

  1. Będę. Z tego co wyczytałem w programie imprezy, będziesz miał tam Konradzie swoje 5 minut.

    Do zobaczenia.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

   
© 2011 Suffusion theme by Sayontan Sinha