kwi 102013
 
MEETUP

Z lekkim poślizgiem publikujemy info o evencie organizowanym przez kolegów z Materialination (lepiej późno niż wcale – ale mamy nadzieję, że dzięki temu postowi przybędzie trochę ‚last minute guests’). Od czwartku 11 kwietnia zaczyna się bowiem cykl spotkań dla osób zainteresowanych drukiem 3D.

MEETUP

 

3D Print MeetUp to okazja do wysłuchania prezentacji z szeroko rozumianej tematyki druku 3D i DIY. Jak zapewniają organizatorzy, będą to spotkania w luźnej, nieformalnej atmosferze, gdzie po krótkich prezentacjach będzie szansa na poznanie nowych, ciekawych ludzi, wymianę wiedzy i rozmowy nie tylko o drukarkach 3D. Żeby ułatwić nawiązanie ciekawych znajomości udostępniony został system do rejestracji, dzięki któremu już przed spotkaniem będziecie wiedzieć, z kim na pewno chcielibyście porozmawiać.

Więcej informacji oczywiście na stronie http://materialination.com/. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w imieniu organizatorów.

  2 Odpowiedzi do “3D Print MeetUp Kraków”

  1. Dzięki za udostępnienie wiadomości! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

 Zostaw odpowiedź

(required)

(required)

Możesz użyć również HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

   
© 2011 Suffusion theme by Sayontan Sinha